Wildlife World

Společnost Wildlife World se sídlem v Chavenage na okraji Tetbury v hrabství Gloucestershire je předním britským designérem a výrobcem produktů pro volně žijící živočichy. Předností výrobků je design navržený pro potřeby jednotlivých živočichů a použité ekologické materiály.

Dřevěné budky a úkryty hmyz jsou vyráběny výhradně ze dřeva s certifikátem FSC®. Díky použití přírodně odolných dřevin odpadá nutnost používat chemické konzervační prostředky.

Výrobky jsou ošetřovány pouze mořidly a barvami na vodní bázi, kde mohou, používají místo plastů a kovů recyklované materiály a vysoké procento jejich obalů je vyrobeno z recyklovaného kartonu.

Intenzivně spolupracují s mnoha evropskými organizacemi na ochranu přírody, jako jsou RSPB, National Trust, Buglife, Woodland Trust, LPO, Simon King Wildlife, Bat Conser.

Nákupem výrobků Wildlife World pomáháte podporovat celou řadu projektů v oblasti životního prostředí a divoké přírody. Patří mezi ně organizace Climate Care, Bumble Bee Conservation Trust, British Hedgehog Preservation Society, Hedgehog Rescue Centres a další záchranná centra pro divokou přírodu.