Bulldog tools

Společnost Bulldog Tools vyrábí a prodává britské zahradnické, stavební a zemědělské nářadí již od roku 1780 v anglickém Wiganu.

V současné době se stále mnoho jejich produktů vyrábí ve Velké Británii a některé komponenty a kompletní výrobky se pod důsledným dohledem společnosti dovážejí z jiných zemí.

Společnost se snaží snižovat svůj dopad na životní prostředí a neustále se snaží posuzovat udržitelnost v celém dodavatelském řetězci, od výroby surovin až po zkušenosti konečného uživatele. Všechny nástroje Bulldog jsou proto navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely. To je zásadní pro strategii udržitelnosti. Protože zajištění toho, aby nástroje vydržely roky, znamená, že je není třeba příliš často (pokud vůbec) vyměňovat.

Bulldog Tools i nadále drží zásoby náhradních dílů, aby se zabránilo vyhození nástrojů, když mají jen drobné problémy. To zahrnuje náhradní matice a šrouby, pružiny, čepele, shrabovací hroty a dřevěné a sklolaminátové rukojeti a umožňuje, aby nástroje měly skutečně dlouhou životnost.

Bulldog Tools se řadí mezi tradiční výrobce zahradnického nářadí a v našem sortimentu najdete výrobky z řady Premier Tools.